+90 212 438 66 40 - [email protected]
KURUMSAL

Hakkımızda

EXPRESS GIDA Firmamız 2004 yılında Hakan gıda olarak Akaryakıt istasyonu marketçiliğiyle sektöre başlamış, kısa sürede İstanbul'un Akaryakıt istasyonu marketçiliğinde her gün yeni marketler ekleyerek yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir. Sürekli gelişerek büyümeyi ve istihdam oluşturmayı kendine ilke edinen firmamız, 2014 yılında kurduğu Express Gıda San. Tic. Ltd. Şti ile Akaryakıt istasayonları market kanalına toptan gıda dağıtımı sorumluluğunu üstlenmiştir. Express Gıda kurumsal fakat müşteri ihtiyaçlarına çok çevik çözümler sunan güler yüzlü ve mutlak müşteri memnuniyetinin farkında olan dinamik ve çözüm odaklı personeliyle kısa zamanda sektörde ciddi bir paya sahip olmuştur. Firmamız aynı zamanda kurumsal hizmet alanında uzman kadrosuyla firmalarınızın açılış, fuar, yılbaşı, bayramlar ve lansmanlarınızda markanıza özel tasarımlarıyla promosyon çikolata hizmeti de sunmaktadır.
EXPRESS GIDA Halkalı İnönü. Mah. 1301 Sok. No/10 Küçükçekmece / İstanbul Tel: +90 212 438 66 40 E-posta: [email protected] Web: www.expressgida.com.tr
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Hemen Arayın